REGATY T4B

25 czerwca odbyło się spotkanie poregatowe organizowane przez zespół T4B Group. Przyjęcie było niezwykle udane, zgromadziło licznych klientów, przyjaciół oraz uczestników regat T4B CUP. Zarówno goście, jak i organizatorzy wspaniale się bawili, a samo spotkanie obfitowało w wyjątkowe atrakcje.

Podczas swojego wystąpienia Robert Szczepankowski, współwłaściciel Grupy T4B opowiedział o dotychczasowych osiągnięciach firmy, a także oficjalnie poinformował o zawiązaniu się nowej spółki – T4B Budownictwo. Goście z zaciekawieniem wysłuchali, w jaki sposób narodził się pomysł stworzenia firmy. Przedstawiono także członków Zarządu T4B Budownictwo.

Następnie głos zabrał Marcin Szczepaniak, Prezes T4B Budownictwo, który zaprosił do współpracy z powstałą właśnie firmą i przedstawił swoją wizję przyszłej działalności spółki. Goście entuzjastycznie przyjęli nową inicjatywę, w kuluarach gratulowali, a także chętnie dopytywali o szczegóły i rozmawiali o możliwościach wspólnej realizacji przyszłych projektów.

Po porywającym wystąpieniu przyszedł czas na chwile pełne wspomnień. Następnym punktem programu był bowiem premierowy pokaz filmu z regat na Polinezji Francuskiej. Projekcja wzruszyła wszystkich obecnych i przywołała uśmiech na twarzach uczestników, ale też zachwyciła tych, którzy nie mieli w tym roku okazji żeglować z załogą T4B.
Robert Szczepankowski, pomysłodawca i inicjator regat, podsumowując 10 lat ich organizacji, zapewnił, że przygoda Grupy T4B z żeglarstwem będzie trwała. W tym sezonie Grupa T4B wspiera załogę Przemka Tarnackiego, jednego z najlepszych polskich zawodników w regatach meczowych. Grupa T4B jest również jednym z partnerów międzynarodowych regat Energa Sopot Match Race, które odbędą się w ostatnim tygodniu lipca w Polsce.

Do góry