Aktualności

REWITALIZACJA I MODERNIZACJA TEATRU BAJ ZAKOŃCZONA

Konsorcjum firm T4B Budownictwo i T4B zakończyło w grudniu 2020 r. rewitalizację i modernizację zabytkowego budynku przy ul. Jagiellońskiej 28 w Warszawie. Obiekt wzniesiony na początku XX wieku został wyremontowany zgodnie z zaleceniami Biura Stołecznego Konserwatora Zabytków.

Więcej

DWORZEC PKP W MROZACH OTWARTY DLA PODRÓŻNYCH

W grudniu 2020 została zakończona przebudowa dworca kolejowego Mrozy. Oddany po przebudowie do użytkowania obiekt jest funkcjonalny, komfortowy i bezpieczniejszy. Inwestorem są Polskie Koleje Państwowe S.A.

Więcej

ZMODERNIZOWALIŚMY KOMPLEKS BUDYNKÓW KLUBU UCZELNIANEGO

We wrześniu 2020 r. na terenie Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie spółka T4B Budownictwo zakończyła i oddała do użytkowania przebudowany i zmodernizowany kompleks budynków Klubu Uczelnianego.

Więcej

REMONT BUDYNKU SZTABOWEGO W KOSZALINIE

W ramach umowy zawartej w lipcu 2020 r. pomiędzy konsorcjum firm T4B Budownictwo Sp. z o.o. i T4B Sp. z o.o., a Rejonowym Zarządem Infrastruktury w Szczecinie zrealizujemy roboty budowlane polegające na remoncie budynku sztabowego i budowie sieci strukturalnej w Koszalinie.

Więcej

INFORMACJA ORGANIZACYJNA

Spółka T4B Budownictwo zakończyła realizację kontraktu w Nowym Sączu.

Więcej

ZAKOŃCZYLIŚMY PRACE W NOWYM SĄCZU

Spółka T4B Budownictwo zakończyła realizację kontraktu w Nowym Sączu.

Więcej

KOLEJNA REALIZACJA DLA WOJSKA  

Na terenie Poligonu Drawskiego powstał nowy obiekt – Kompleks Magazynowo – Serwisowy.

Więcej

MAGAZYN „T4B-TECHNOLOGY FOR BUSINESS” ONLINE!

To dobra wiadomość dla tych, którzy kochają nowe technologie i chętnie czytają prasę. Interaktywny magazyn „T4B-Technology for Business” jest już w wersji online!

Więcej

NAJNOWSZY „T4B-TECHNOLOGY FOR BUSINESS” DOSTĘPNY W NAJWIĘKSZYCH SALONACH PRASOWYCH W POLSCE

Od dziś 3 numer magazynu „T4B-Technology for Business” znaleźć można na półkach sieci EMPIK oraz w salonach prasowych całej Polski. Po raz kolejny inspirujące artykuły z różnych dziedzin urozmaicą wyjątkowe materiały stworzone w technologii AR.

Więcej

Do góry