PIERWSZY INTERAKTYWNY MAGAZYN NA POLSKIM RYNKU.

Tworzony z pasji do nowych technologii. Magazyn „T4B – Technology for Business” swoją premierę miał 10 kwietnia 2019 r.

W 68-stronnicowym wydaniu „T4B – Technology for Business” znajdziecie Państwo treści o najnowszych technologiach obecnych w biznesie, nauce czy kulturze. Jak tworzone są współczesne systemy bezpieczeństwa? Korzyści płynące z wdrożenia przełomowego dla bezpieczeństwa naszych granic projektu pn. Cyfrowa Granica. Co to sieć 5G?  Jak podgrzewana jest woda w  Tyskim Aquaparku? To tylko kilka przykładów inspirujących treści. Borys Szyc zaprosi Państwa na deski teatru Internetu, a futurysta Tariq Quirsqy spróbuje odpowiedzieć na pytanie, dlaczego warto czasem wywrócić myślenie do góry nogami.

„T4B” to jedyny magazyn specjalistyczny wykorzystujący elementy technologii rozszerzonej rzeczywistości (ang. Augmented Reality). Charakterystyczne ikony aplikacji Viuu odeślą Państwa do dodatkowych materiałów, tj.: zdjęcia, animacje oraz filmy.

W ramach premierowego wydania istnieje możliwość otrzymania magazynu całkowicie bezpłatnie. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod adres: redakcja@t4b.com.pl.

Kolejny numer interaktywnego magazynu ukaże się już w lipcu i dostępny będzie w płatnej prenumeracie. Warto podkreślić, że 10% dochodu z każdego sprzedanego egzemplarza przekazane zostanie Fundacji Ocean Marzeń, która poprzez żeglarstwo rozwija młodzież z domów dziecka.

Zapraszamy Państwa do lektury, dzielenia się z nami opiniami na temat publikowanych artykułów, a także współtworzenia treści.

Kontakt:
redakcja@t4b.com.pl

Więcej informacji:
www.t4bmagazine.pl
FB
Linkedin

 

 

Do góry