Kariera

KIEROWNIK ROBÓT SANITARNYCH (BUDOWNICTWO OGÓLNE)

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
• Niezbędne narzędzia pracy
• Pakiet opieki medycznej Lux-Med
• Ubezpieczenie grupowe;
• Pakiet Multisport;
• Udział w ciekawych projektach na terenie Polski;
• Współpracę z wykwalifikowanym zespołem w miłej atmosferze.

Opis stanowiska:

• Nadzór i organizacja robót branży sanitarnej na budowie
• Nadzór / kontrola i koordynacja pracy brygad instalacyjnych
• Realizacja zamówień materiałowych na budowy
• Analiza i optymalizacja projektów przetargowych, budowlanych i wykonawczych
• Współpraca z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi
• Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
• Rozliczanie kosztów realizowanych robót oraz prowadzenie dokumentacji budowy
• Przygotowywanie ofert, analiza cenowa, negocjacje z podwykonawcami
• Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne o profilu branży instalacyjnej
• Posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowych
• Min. 2-letnie doświadczenie w pełnieniu funkcji Kierownika Robót w zakresie instalacji sanitarnych po stronie firmy wykonawczej
• Poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą POUFNE
• Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów z dostępem do informacji niejawnych
• Umiejętność zarządzania podległym zespołem i procesami budowlanymi
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Biegła obsługa komputera (MS Excel, AutoCAD)
• Prawo jazdy kat. B

Cechy osobowości:

• Inicjatywa, samodzielność, konsekwencja w dążeniu do celu
• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
• Odpowiedzialność i dyspozycyjność
• Umiejętność pracy pod presją czasu

Do góry