Kariera

INŻYNIER DS. OFERTOWANIA

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
• Niezbędne narzędzia pracy;
• Pakiet opieki medycznej;
• Ubezpieczenie na życie
• Pakiet Multisport;
• Współpracę z wykwalifikowanym zespołem w miłej atmosferze.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne – branża ogólnobudowlana;
• Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku/ przygotowywanie ofert na roboty budowlano-montażowe;
• Umiejętność analizowania dokumentacji projektowej;
• Znajomość MS Office (Word, Excel), AutoCAD, NORMA;
• Bardzo dobra organizacja pracy;
• Inicjatywa, samodzielność, konsekwencja w dążeniu do celu;
• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
• Odpowiedzialność i dyspozycyjność;
• Umiejętność pracy pod presją czasu;
• Prawo jazdy kat. B;
• Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Opis stanowiska:
Analizowanie dokumentacji przetargowej, przygotowanie ofert pod względem merytorycznym i technicznym;
• Wysyłanie zapytań ofertowych;
• Analizowanie cenowe i techniczne ofert podwykonawców i dostawców;
• Współpraca z dostawcami w zakresie ustaleń ofertowych;
• Uczestniczenie w negocjacjach techniczno-handlowych;
• Opracowywanie budżetów ofertowych;
• Opracowywanie kosztorysów ofertowych.

Do góry