NADCHODZI DRUGI NUMER MAGAZYNU „T4B-TECHNOLOGY FOR BUSINESS”!

Jedyny magazyn na polskim rynku mediów technologicznych wykorzystujący elementy Rozszerzonej Rzeczywistości znów zaskoczy czytelników! Na łamach 68 stron zawierających treści z pogranicza lifestylu i biznesu nie zabraknie inspirujących tematów oraz niezwykłych rozmówców.

Czy inteligentny dom to luksus dostępny tylko dla wybranych? Kim jest NOA? W czym tkwi sekret innowacyjnej technologii T-Master i czemu może przynieść rewolucję na rynku gospodarki odpadami? Czy „skóra rekina” pozwoli pobić kolejne rekordy świata? Jakie gadżety zmieniają ludzką codzienność i jak pachną perfumy marki Microsoft?  To tylko nieliczne z pytań, na które odpowiemy w 2 numerze magazynu „T4B – Technology for Business”.

Ponadto o lęku przed nieskończonością opowie Michał Boni, ekspert od spraw sztucznej inteligencji, za sprawą nowoczesnych technologii będziemy mogli przenieść się do wirtualnych przestworzy wraz z Tomaszem Kozłowskim, który wykonał najwyższy skok spadochronowy w Europie. To jeszcze nie wszystko! Dzięki satelitom przestrzeń kosmiczna stanie się dostępna, a Dawid Kaszlikowski, znany alpinista i fotograf, ukaże niezwykłe oblicze marsjańskiego regionu Wadi Rum.

Najnowsze wydanie „T4B-Technology for Business” można zamówić już teraz wypełniając formularz kontaktowy dostępny na stronie: www.t4bmagazine.pl lub wysyłając e-mail na adres: redakcja@t4b.com.pl.

Warto wiedzieć, że 10% dochodu z każdego sprzedanego egzemplarza przekazane zostanie Fundacji Ocean Marzeń, która poprzez żeglarstwo rozwija młodzież z domów dziecka.

Zapraszamy do lektury, dzielenia się z nami opiniami na temat publikowanych artykułów oraz współtworzenia treści.

Kontakt:
redakcja@t4b.com.pl

Więcej informacji:
t4bmagazine.pl
FB
Linkedin

Do góry