TO BYŁ WYJĄTKOWY ROK W T4B GROUP

Wszystko zaczęło się 15 lat temu. Z całkowicie polskim kapitałem, od początku istnienia oferująca innowacyjne technologie, zbudowana przez doświadczony i zgrany zespół. Taka niezmiennie jest Grupa T4B.

Przez ten czas rozwinęła się w dojrzałe i prężnie działające pięć spółek: T4B, IPP, T4B Budownictwo, T4B Ekotechnologie i Sort-bet. Podczas uroczystej Gali w zabytkowych wnętrzach Fortecy Kręglickich w Warszawie wspólnie bawiło się ponad 340 osób, w tym przedstawiciele partnerów, dostawców, klientów i podwykonawców związanych z grupą niemalże od samego początku jej istnienia . Nie zabrakło gratulacji, podziękowań i wzruszeń. Ważnym punktem spotkania było wystąpienie doktora Tomasza Rożka, który na kanwie naszych innowacyjnych rozwiązań przeniósł przybyłych gości do świata technologii jutra. Specjalny występ kabaretu HRABI wprowadził wszystkich w wyśmienity nastrój na dalszą część imprezy. Na scenie pojawili się również Patrycja i Grzegorz Markowscy, Tomson z Afromental oraz Urszula, zapewniając huczną zabawę do późnych godzin nocnych. Niespodzianką wieczoru, jak na króla muzyki przystało, był Elvis Presley z zespołem The King’s Friends.

Na takie wydarzenie warto było czekać! Bardzo serdecznie dziękujemy naszym pracownikom, klientom, partnerom, którzy razem z nami celebrowali to ważne dla nas wydarzenie.

Zachęcamy do obejrzenia pełnej fotorelacji z naszej uroczystości. Znajdą ją Państwo tutaj.

 

Do góry