SPOTKANIE POREGATOWE

25 czerwca uczestnicy dziesięcioletniej przygody regatowej T4B Cup oraz miłośnicy i przyjaciele grupy T4B wezmą udział w X spotkaniu poregatowym organizowanym przez członków zespołu firmy. Przyjęcie poświęcone będzie wspomnieniom z tegorocznych regat, które odbyły się w dniach 19-30 marca.

Regaty okazały się szczególne pod każdym względem. Była to X edycja rejsu, która ze względu na swój jubileuszowy charakter została zorganizowana w wyjątkowym miejscu – na nieosiągalnej dla wielu Polinezji Francuskiej. Podczas podróży uczestnicy mieli możliwość zwiedzenia Los Angeles, a także Beverly Hills wraz z dzielnicą sław Hollywood oraz spaceru po ekskluzywnym Rodeo Drive, by następnie pożeglować z wyspy Raiatea w kierunku innych egzotycznych i malowniczych wysp Polinezji takich jak: Nao Nao, Tahaa i Bora Bora.

Regaty obfitowały w niezwykłe przygody. Uczestnicy mogli obserwować proces wydobywania i obróbki czarnych pereł, brali udział w pokazach egzotycznego tańca brzucha i pływali w morzu wraz z wielkimi mantami.

Spotkanie poregatowe pozwoli wrócić na chwilę do tych niezwykłych dni. Podczas przyjęcia zaprezentowana zostanie galeria zdjęć, a także odbędzie się premierowy pokaz filmu z regat na Polinezji Francuskiej. Oficjalnie poinformujemy naszych gości o utworzeniu nowej spółki T4B Budownictwo oraz przedstawimy Zarząd.

Do góry